תיווך מאיר אהרוני

טלפון נייד: 0549144952
יצירת קשר

About Us

משרד מאיר אהרוני נכסים מעניק שירותי ייעוץ ותיווך נדל"ן בסטנדרטים וברמת השירות הגבוהים ביותר. המשרד הוקם ע״י מאיר אהרוני, יועץ נדלן ומתווך מוסמך מטעם משרד המשפטים.

מאיר הנו בוגר בית הספר לנדל״ן הבינלאומי של רשת רי/מקס, ובעל נסיון רב בשיווק ומכירות. במהלך עבודתו ברשת רי/מקס, מאיר התמחה בשנים האחרונות במכירה והשכרת נכסים בשכונות הותיקות, כגון קטמון הישנה, סן סימון, קטמונים ורחביה. דרך העבודה של מאיר הנה יסודית, תוך מתן דגש על אמינות, אנושיות, מקצועיות, שקיפות וירידה לפרטים ועל כן צבר נסיון רב בסגירת עסקאות מורכבות ומאתגרות לשביעות רצון הלקוחות.

המשרד מתמחה בתיווך ובשיווק נכסים, כאשר עבור כל נכס נבנית תכנית שיווקית ממוקדת ויחודית, למטרת חשיפה למירב הקונים האפשריים אשר תביא למכירה יעילה ומהירה במחיר הטוב ביותר.

המשרד חבר בלשכת המתווכים למקרקעין וב״שירן שירות לרישום נכסים״, ומאיר חרט על דגלו את שיתוף הפעולה עם המתווכים – כדרך עבודה המובילה לסגירה מיטבית של העסקה לטובת הלקוח.

מכירה או קניה של בית הנה עסקה מורכבת ואולי החשובה ביותר בחייו של אדם, ואנו מאמינים שכך צריך להתייחס אליה, החל מאיתור הצרכים של הלקוח, דרך יעוץ והפניה לבעלי מקצוע בתחומים המשלימים (עורכי דין, מימון, מיסוי, אדריכלות ועוד..), המשך במציאת הפתרון המתאים ביותר ועד לניהול המו"מ וסגירת העסקה

Agency Reviews

You need to login in order to post a review

יצירת קשר

  טלפון נייד: 0549144952

  השוואת מודעות

  שיתוף ב whatsapp
  שיתוף ע"י ווצאפ

  שיתוף

  שיתוף ב facebook
  שיתוף ב linkedin
  שיתוף ב twitter
  שיתוף ב whatsapp